Masz pytania?    Zadzwoń    +48 504 532 724    Napisz    sklep@spodiglyinitki.pl
Darmowa dostawa już od 300,00 zł.
Kariera

Przedstawiciel handlowy - tkaniny, wyposażenie hoteli oraz hurtowni tekstylnych

Miejsce pracy: Białystok / woj. Podlaskie / także inne województwa

Producent tekstyliów hotelowych i domowych PAULINA Łukjaniuk Sp.J. szuka przedstawiciela handlowego.

Jeżeli czujesz się dobrze w sprzedaży, a nawiązywanie nowych kontaktów przychodzi Ci lekko, to ta praca będzie dla Ciebie. Dzięki tym umiejętnościom zbudujesz długotrwałe relacje, które przełoży się na atrakcyjne wynagrodzenie.

PAULINA Łukjaniuk Sp.J. jest specjalizuje się w produkcji i dystrybucji tkanin hotelowych, gotowej konfekcji oraz wyposażenia wnętrz. Specjalizujemy się w rynku hotelowym i detalicznym, który dynamicznie rozwijamy.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie dobrych relacji z klientami
  • praca biurowa/zdalna
  • udział w targach krajowych

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • rzetelność
  • sumienność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie

Co oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • umowa o pracę + premia od obrotu
  • praca w godz. 8-16 pon - pt
  • samochód służbowy
  • możliwość pracy zdalnej

Magazynier / Pomocnik Magazyniera

Miejsce pracy: Białystok

  • przyjmowanie dostaw
  • kolekcjonowanie zamówień
  • wysyłka zamówień

Wymagania:

  • brak przeciwskazań do w/w stanowiska
  • spostrzegawczość
  • zaangażowanie i energia do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat B.

  • praca w jednozmianowa
  • młody i energiczny zespół

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV + kilka słów wprowadzenia o sobie na adres sl@spodiglyinitki.pl

{nocache:78b7b22cabad669f3299af567755cb7b#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium